عکس های ضروری روز عروسی

بعضی عکس ها هستند که هروقت به آنها نگاه کنید لبخند میزنید. این عکس ها را فراموش نکنید و از عکاس خود درخواست کنید این عکس ها را ثبت کند.

1.حلقه عروس و داماد. حلقه ها نماد پیوند هستند. از حلقه ها در دست عروس و داماد و به صورت جدا عکاسی شود.

2. کارت دعوت. حتما روز عروسی یک نمونه از کارت دعوت مهمان ها را همراه داشته باشید تا به یادگار عکسی از آن گرفته شود.

3. اکسسوری و جزییات. عکس های جزییات لباس عروس و داماد مثل گل سینه داماد، گوشواره عروس، کفش ها و تاج می تواند در طراحی آلبوم بسیار موثر باشد.

4. اولین نگاه. لحظه ی اولین دیدار داماد با عروس در لباس عروسی پر از حس خوب و هیجان است که گاهی با گریه همراه میشود. از ثبت این لحظه ها غافل نشوید.

5. عکس از خانواده ها. عروسی فرزند آزوی هر پدر و مادری هست. از لحظه ی اولین برخورد با خانواده حتما عکس بگیرید.

6. عکس های شاد. عکس های پر انژی و خنده دار همیشه لازم هستند. خودتون باشید و پر از حس خوب. برای این عکس ها از ساقدوش ها هم میتوانید کمک بگیرید.

7.فضای باغ یا تالار. از عکاس خود بخواهید عکس هایی از فضای برگزاری مراسم بگیرد. عکس های هوایی یا چیدمان میزها، ورودی باغ و حال و هوای لوکیشن.

8. ماشین عروس. از لحظه ی ورود به باغ یا تالار، پیاده شدن از ماشین و جزییات تزیین ماشین عکس بگیرید.

9. عکس های بدون برنامه ریزی. از عکاس خود بخواهید زمانیکه مشغول رقصیدن، صحبت کردن و یا احوالپرسی هستید بدون اطلاع از شما عکس بگیرد. عکس های طبیعی و بدون ژست در نشان دادن حس و حال شما نقش موثری دارند.

10. عکس با مهمان ها. در پایان مراسم میتوانید با مهمان های خود به صورت خانوادگی عکس بگیرید و خاطره ی حضور آن ها را ثبت کنید.

11. عکس های آماده شدن. عکس های عروس در حال نگاه کردن به لباس عروس، در حین آرایش و پوشیدن لباس به کمک ساقدوش ها و هم چنین داماد در حال بستن کراوات و در بین ساقدوش ها بسیار جذاب هستند.

12.بله گفتن. اگر مراسم عقد و عروسی به صورت همزمان برگزار میشود حتما از عروس بعد از بله گفتن، هنگام خواندن خطبه عقد و شادی پس از عقد عروس و داماد و مهمان ها عکس گرفته شود.

.

.

به این نکته توجه داشته باشید که در روز برگزاری مراسم حجم کارهای شما بسیار زیاد هست و همچنین از لحظه برگزاری استرس خواهید داشت. پس از قبل عکس های مورد علاقه ی خود را به عکاس بگویید و یا نمونه هایی به او نشان دهید.

عکس های ضروری روز عروسی